Joker Kalem Geciktirici Sprey

Joker Kalem Geciktirici Sprey


Joker Kalem Erken Boşalmayı Önleyici Sprey


 


Joker kalem erken boşalmayı engellemek için geciktirici sprey adından da anlaşılacağı üzere kesinlikle etkili bir geciktiricidir. En basit haliyle söylemek gerekirse bu ürünü kullanmanız dâhilinde kesinlikle erken boşalmaya veda edebilirsiniz. Hatta öyle bir veda ki uzun zaman ismini bile hatırlamazsınız.Ürünü düzenli olarak kullananlarda zaman içerisinde kesin çözümler bulabilirler. Yani erken boşalma diye bir sorunları tamamen kalmayabilir. Sizler bu geciktirici spreyi tek bir an bile beklemeden sipariş etmelisiniz. Çünkü kaçırdığınız her dakika size büyük bir zarar olarak geri dönecektir. Artık ürünün ne denli etkileri olduğunu siz tahmin edin

Joker Kalem Geciktirici Sprey Özellikleri
 


Cinsel birlikteliklerin ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmaz. Yer ve zaman önemli değildir. Libidonuzun bir anda artması sonucunda eğer ki birde olumlu şartlar bulunuyorsa cinsel birliktelik kaçınılmazdır. Ama erken boşalma sorununuz için kullandığınız cinsel destek ürünü evde olduğundan onu kullanamamak gibi bir sorununuz vardır. Geciktirici ürününüzü eve gidip alma ihtimalinizde yoksa bu fırsatı tam olarak değerlendirememeniz söz konusu olacaktır. İşte en çok can sıkan şeyde budur.

Ani fırsatları değerlendirme konusunda sizlere en büyük yardımı Joker Kalem Geciktirici Sprey sunmaktadır. Bu geciktirici sprey kalem şeklindedir ve mont ya da ceket cebine rahatlıkla konulabilir. Herhangi bir sakıncası da bulunmamaktadır. Dolayısı ile daha iyi bir yardımcı bulunması sanıyoruz ki mümkün değildir. Sizlerde anın tadını çıkarmak ve her türlü cinsel kazanımlarda bulunmak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Siparişinizi vermek sitemiz ile sadece saniyeler alacaktır.


Joker Kalem Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır
 


Joker kalem erken boşalmaya çözüm için geciktirici sprey kullanımı için penisinizin temiz yani steril olması gerekir. Erken boşalmayı önleyici spreyi penisinize sıkmalı ve iyice yedirmelisiniz. Daha sonra etkisini alabilmek için 30 dakika gibi bir süre beklemeli ve etkisi geldiğinde ise cinsel ilişkiye girmelisiniz. Ne denli bir etkiye sahip olduğunu burada görebilirsiniz. Şimdiden uzun gecelerinizde başarılar dileriz.

Joker Kalem Geciktirici Sprey Yararları


·         Joker Kalem Geciktirici Sprey etkin bir geciktiricidir.
·         Cinsel performansınızı düzenleyici bir özelliktedir.
·         İçinizdeki cinsel dürtüleri etkin bir şekilde ayarlar ve erken boşalmayı önler.
·         Geceniz uzadıkça uzar ama sizdeki güç daim kalır ve hala boşalmadığınızı görmek size mutluluk verecektir.


Joker Kalem Geciktirici Sprey Zararları


·         18 yaşından küçük erkeklerde kullanılması zararlıdır.
·         Tahriş olan penislerde kullanılması tavsiye edilmez. Cildin eski haline gelmesi ile kullanıma geçebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Joker Kalem Geciktirici Sprey

0534 395 4797

Dilerseniz tüm siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz.

  • 29,00 TL
  • Vergiler Hariç: 29,00 TL
  • 3 adet ve üzeri 23,33 TL

Etiketler: kalem şeklin de geciktirici sprey, cep boy geciktirici sprey