Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı

muz-aromalı-bayan-azdırıcılı-sakız Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı


Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Bayan İstek Arttırıcı Özelliğindeki Seks Sakızı

Bayan azdırıcı muz aromalı seks sakızı muz aromasını sevenler için özel olarak üretilmiş bir cinsel destek ürünüdür. Bu ürünü normal günlük hayatınızda çiğnediğiniz sakızlar gibi tüketebilirsiniz. Herhangi bir farkı yoktur. Hatta tadında da herhangi bir tat farkı bulamazsınız. Bu ürünün size yararları oldukça fazla olacaktır. Düşünsenize bir sakız ile cinsel yaşamınızı yeniden oluşturabiliyorsunuz. Sizi dakikalar içerisinde sexe düşkün bir bayan haline getiriyor. Eminiz ki bu ürün tamda size hitap ediyor.Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı Özellikleri
 


Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı kullanan bayanlar bu bayan azdırıcı sakızı kimsenin normalinden farklı olduğunu düşünmediklerini söylüyorlar. Bu sayede rahatça herkesin içerisinde tüketebildiklerini dile getiriyorlar. Dolayısı ile kendinizi hazırlamanız kalabalık bir ortam içerisinde bile başlayabiliyor. Eve ya da istediniz herhangi bir özel ortama gidince de direkt olarak hazır oluyorsunuz. Cinselliğe hazır olan bir bayan tüm erkeklerin en çok istediği mükemmel bir durumdur.  Bu ürünün etkisi ile eşinizi öylesine etkileyebilirsiniz ki buna kendiniz bile şaşırabilirsiniz.


Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı Nasıl Kullanılır
 


Bayan azdırıcı muz aromalı azdırıcı seks sakızı kullanımı için uyarıcı sakızı paketinden çıkarmanız gerekir. Cinsel birliktelik anından 35-40 dakika önce çiğnemeye başlayabilirsiniz. Daha sonra etkisini almanızla beraber cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Bir önceki cinsel birleşmenizle karşılaştırdığınızda bu azdırıcı sakızın ne denli etkili olduğunu görebileceksiniz.


Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı Yararları·         Mükemmel bir sex gücü arttırıcıdır.
·         Cinsel isteklerinizi ve arzularınızı hareketlendirecektir.
·         Cinsel performansınızı beklide uzun zamandır hiç görmediğiniz kadar yükseltebilir.
·         Kullanım açısından oldukça basit bir üründür.
·         Cinsellik size çok ama çok yakın bir kavram olacaktır.Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı Zararları·         18 yaşından küçük bayanların kullanması tavsiye edilmez.
·         Serin bir ortamda muhafaza ediniz.
·         Küçüklerin erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bayan Azdırıcı Muz Aromalı Seks Sakızı

0534 395 4797

Dilerseniz tüm siparişlerinizi telefon ile verebilirsiniz.

  • 49,00 TL
  • Vergiler Hariç: 49,00 TL
  • 2 adet ve üzeri 42,50 TL
  • 3 adet ve üzeri 40,00 TL
  • 5 adet ve üzeri 34,00 TL

Etiketler: bayan, azdırıcı, muz, aromalı, seks, sakızı, cinsel, istek, arttırıcılar istek